AR03BTDX24R9
MFR.Part #
AR03BTDX24R9
JLCPCB Part #
C319732
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS