AR03BTBX1802
MFR.Part #
AR03BTBX1802
JLCPCB Part #
C5589286
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS