ARG05BTC1203
MFR.Part #
ARG05BTC1203
JLCPCB Part #
C2984450
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS