ARG06DTC1102
MFR.Part #
ARG06DTC1102
JLCPCB Part #
C2681652
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS