AR03BTCX1270
MFR.Part #
AR03BTCX1270
JLCPCB Part #
C7216824
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS