AR05BTBW1272
MFR.Part #
AR05BTBW1272
JLCPCB Part #
C5568751
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS