CR-05FL7--649K
MFR.Part #
CR-05FL7--649K
JLCPCB Part #
C4070825
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS