AR03BTCX0150
MFR.Part #
AR03BTCX0150
JLCPCB Part #
C319827
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS