AR03BTCX2671A
MFR.Part #
AR03BTCX2671A
JLCPCB Part #
C2924131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS