AR03BTBX2373
MFR.Part #
AR03BTBX2373
JLCPCB Part #
C6507232
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS