TR35JBD0100
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
TR35JBD0100
JLCPCB Part #
C335076
Package
TO-220-2
Description
10Ω 35W Planar Non-Inductive Power Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS