AR03BTBX1873
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR03BTBX1873
JLCPCB Part #
C5589299
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS