AR02DTC1001
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR02DTC1001
JLCPCB Part #
C319808
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS