AR05BTBW1542
MFR.Part #
AR05BTBW1542
JLCPCB Part #
C7077708
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS