AR06DTDV1500
MFR.Part #
AR06DTDV1500
JLCPCB Part #
C319864
Description
-55℃~+155℃ 150V 150Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS