ARG03BTC1783
MFR.Part #
ARG03BTC1783
JLCPCB Part #
C2441185
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS