VZH680M1ETR-0605
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VZH680M1ETR-0605
JLCPCB Part #
C249946
Package
SMD,D6.3xL5.3mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 5.3mm 6.3mm 68uF ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS