SCR2512F750R
MFR.Part #
SCR2512F750R
JLCPCB Part #
C3017434
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS