SCR1206F270R
MFR.Part #
SCR1206F270R
JLCPCB Part #
C5140120
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS