SCR1210J10K
MFR.Part #
SCR1210J10K
JLCPCB Part #
C3018181
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS