MF1/2W-1K5±1%-XT52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MF1/2W-1K5±1%-XT52
JLCPCB Part #
C2903219
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 350V 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS