SCR2010J16R
MFR.Part #
SCR2010J16R
JLCPCB Part #
C3018280
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS