MO1W-390K±5%-6T63
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MO1W-390K±5%-6T63
JLCPCB Part #
C479428
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 350V 390kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS