SCR1206F86K6
MFR.Part #
SCR1206F86K6
JLCPCB Part #
C3017282
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS