SCR1206F3R65
MFR.Part #
SCR1206F3R65
JLCPCB Part #
C3016968
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS