CR1/4W-3M6±5%-ST52
MFR.Part #
CR1/4W-3M6±5%-ST52
JLCPCB Part #
C2894699
Description
-55℃~+155℃ 250V 250mW 3.6MΩ Carbon Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS