SCR1210FR200
MFR.Part #
SCR1210FR200
JLCPCB Part #
C3017395
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS