VEZ101M1CTE-0605L
MFR.Part #
VEZ101M1CTE-0605L
JLCPCB Part #
C2902800
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 5.3mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS