VZH331M1CTR-1008
MFR.Part #
VZH331M1CTR-1008
JLCPCB Part #
C882156
Package
SMD,D10xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 330uF 450mA@100kHz 7.7mm ±20% SMD,D10xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS