RGA221M2ABK-1320
MFR.Part #
RGA221M2ABK-1320
JLCPCB Part #
C231213
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
100V 12.5mm 2000hrs@105℃ 20mm 220uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS