VES220M1HTR-0605
MFR.Part #
VES220M1HTR-0605
JLCPCB Part #
C176676
Package
SMD,D6.3xL5.3mm
Description
-45℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 5.3mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS