SG-220M1HBK-0607
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
SG-220M1HBK-0607
JLCPCB Part #
C231184
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
1000hrs@105℃ 2.5mm 22uF 50V 53mA@120Hz 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS