RGA101M2ABK-1020
MFR.Part #
RGA101M2ABK-1020
JLCPCB Part #
C134550
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
100V 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 20mm 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS