PSMN022-30PL-VB
MFR.Part #
PSMN022-30PL-VB
JLCPCB Part #
C725137
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6nF 120W 2.5V 25nC@4.5V、35nC@10V 30V 370pF 525pF 6mΩ@10V、9mΩ@4.5V 80A N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS