ME12P04-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
ME12P04-VB
JLCPCB Part #
C5137369
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 12mΩ@10V、15mΩ@4.5V 136W 1V 352pF 3nF 40V 508pF 50A 60nC@10V P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS