RN1/2WS68KΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1/2WS68KΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385541
Package
Plugin,D2.4xL6.5mm
Description
500mW 68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS