RN1WS1.5KΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1WS1.5KΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385262
Description
1.5kΩ 1W 350V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS