WMF21-8D13MPUP8CB25
MFR.Part #
WMF21-8D13MPUP8CB25
JLCPCB Part #
C472013
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+170℃ 13mm 3000K 4A 7.5mm 8Ω ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS