RMC0603220K1%N
MFR.Part #
RMC0603220K1%N
JLCPCB Part #
C325608
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS