RMC2010200K5%N
MFR.Part #
RMC2010200K5%N
JLCPCB Part #
C269332
Description
200V 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS