RMC060360.4K1%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC060360.4K1%N
JLCPCB Part #
C325702
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS