WMF21-3D15MPUP8CB3.5
MFR.Part #
WMF21-3D15MPUP8CB3.5
JLCPCB Part #
C472049
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+170℃ 15mm 2900K 3Ω 7.5mm 7A ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS