RMC0603430K5%N
MFR.Part #
RMC0603430K5%N
JLCPCB Part #
C269526
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430kΩ 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS