RMC060354.9K1%N
MFR.Part #
RMC060354.9K1%N
JLCPCB Part #
C325699
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS