RMC12062.4K1%N
MFR.Part #
RMC12062.4K1%N
JLCPCB Part #
C325942
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS