TSP40N20M
MFR.Part #
TSP40N20M
JLCPCB Part #
C3647136
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 160W 2.684nF@25V 200V 40A 4V@250uA 50pF 62nC@10V 65mΩ@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS