TSA50N25M
MFR.Part #
TSA50N25M
JLCPCB Part #
C48735723
Package
TO-3P
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 245W 250V 395pF 42pF 4V@250uA 5.521nF 50A 78mΩ@10V N-Channel TO-3P MOSFETs ROHS