TSF16N25M
Extended
Manufacturer
Truesemi
MFR.Part #
TSF16N25M
JLCPCB Part #
C20623855
Package
TO-220F
Description
1 N-channel 1.275nF 16A 250V 250mΩ@10V 278pF 4V 50W 50nC@10V 64pF N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS