TSF60R190S2
Extended
Manufacturer
Truesemi
MFR.Part #
TSF60R190S2
JLCPCB Part #
C396658
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.805nF 190mΩ@10V 2.1pF 20A 34W 36.5nC@10V 4V 600V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS