TMP3006I
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TMP3006I
JLCPCB Part #
C7422955
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5V 109pF 10nC@10V 135pF 26mΩ@10V 30V 6A 982pF SOT-23 MOSFETs ROHS